Vijf jaar Mainfreight in Europa

Nieuws
18-04-2016 | Door Iep van der Meer

Mainfreight hield afgelopen weekend een familiedag in S'Heerenberg ter gelegenheid van het vijfjarige Europese jubileum.

Vijf jaar geleden is het alweer dat de Wim Bosman Groep verkocht werd aan Nieuw Zeelandse Mainfreight. Hiermee maakte dat bedrijf de stap naar het Europese continent nadat eerder al de Australische, Aziatische en de Amerikaanse markt betreden werden. Met dit laatste stapje mag Mainfreight zich een wereldwijd actieve logistieke dienstverlener noemen.

De meest opvallende verandering is natuurlijk de omkleuring van de vloot naar de frisse Mainfreight huisstijl. Tijdens de festiviteiten afgelopen weekend stond er een fraaie MAN LZV in de nieuwe uitdossing te glimmen. Zelf vinden we dan zo'n Australische Volvo B-Double net wat spannender, maar dat kan aan ons liggen..

Het was een gezellig feestje daar in S'Heerenberg met vertier voor jong en oud, in en rond de feesttent. Gefeliciteerd en op naar het volgende jubileum!

 

Meer op Transport&Milieu.nl

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
16-10-2026
620_2026_Huijgen_Bunschoten_Spakenburg-014 (960 x 640)

Fors meer Volvo bij A.J. Huijgen

Het aantal Volvo's in de vloot van A.J. Huijgen groeide in één klap van zes naar dertien
Nieuws
15-10-2026
Volvo VNX 1 (960 x 640)

De stoerste Volvo ooit!

De nieuwe Volvo VNX is geschikt voor het zwaarste werk, maar is alleen te koop in Noord-Amerika
Nieuws
14-10-2026
BUKO E-transport (3) (960 x 640)

MAN eTGX met naloopas voor BUKO

De MAN eTGX met gestuurde naloopas van BUKO is de eerste in zijn soort in Nederland
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.