Vijf MAN's TGS voor J.L. Mijnders

Nieuws
03-04-2017 | Door Tim de Jong

Transportbedrijf J.L. Mijnders uit Melissant heeft onlangs de eerste MAN-trucks in de vloot opgenomen, het gaat om vijf stuks TGS 18.440 4x2 BLS-TS.

Mijnders is ondanks de forse omvang van het bedrijf nog altijd een familiebedrijf met een platte, slagvaardige organisatie. Op het gebied van tankcontainervervoer behoort Mijnders tot de grote spelers in ons land. Het bedrijf rijdt ook voor vaste klanten met tankopleggers en Mijnders is actief in containervervoer. Logisch dus dat een laag gewicht een voor de hand liggende eis is wanneer er over nieuwe trucks wordt nagedacht. Maar Mijnders stelt uiteraard meer eisen aan het wagenpark. Gelet wordt op een ruime cabine voor de chauffeur en natuurlijk op het brandstofverbruik. Om die redenen werd er gekozen voor MAN. 'Ze rijden nu enige tijd en wat opvalt is dat de chauffeurs ze comfortabel vinden en dat deze trucks aangenaam stil zijn. De bediening is eenvoudig en de rijeigenschappen zijn goed'', aldus Aart-Jan de Leeuw van Weenen van Mijnders.

Drie merken

De Leeuw van Weenen legt uit dat er bij Mijnders met drie truckmerken wordt gereden. ''MAN moet zich dus bewijzen in onze vloot. De eerste tekenen zijn goed. De meeste trucks hebben nu een eerste servicebeurt gehad, en de service van dealer Van Leeuwen is keurig.'' Ook ten aanzien van het dagelijkse werk heeft Mijnders vertrouwen in MAN: ''Getuige de gewichten die we in opdracht van onze klanten laden, is de TGS de machine die we moeten hebben. De TGS is mooi licht.''

Cabine-indeling

Mijnders probeert gewicht te sparen waar het kan. Zo hebben de MAN's één bed in de cabine en wordt er tegen de achterwand een serie opbergkasten ingebouwd. ''Dat is wel zo veilig. Dat tweede bed is niet nodig en om daar bagage op te leggen is niet veilig. MAN heeft ook hier een passende oplossing voor ons.''

 

 

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
16-04-2026
manbentvelzen1 (960 x 640)

MAN eTGS van Bentvelzen houdt de prijzen laag

Omdat Bentvelzen Transport & Logistiek ook langere afstanden elektrisch rijdt met een MAN eTGS, houdt…
Nieuws
08-04-2026
BIGtruck Mutra MAN 1 (960 x 720)

Super MAN voor R. Mutra Holten

De MAN TGX is niet alleen mooi, maar ook nog multifunctioneel
Nieuws
25-03-2026
BIGtruck Vrijbloed MAN 1 (960 x 640)

Vrijbloed Transport neemt MAN eTGS in gebruik

De MAN eTGS van Vrijbloed Transport is uitgevoerd al kipper met een kraan
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.