Actros 2758 voor Van Harten

Nieuws
11-11-2015 | Door Iep van der Meer

Industrial Movers G. van Harten BV heeft een hele fraaie Mercedes-Benz Actros 2758 in bedrijf genomen.

De gloednieuwe, in fraaie kleuren gespoten trekker wordt ingezet voor zware industriële verhuizingen van machines en andere zware objecten voor de industrie in binnen- en buitenland. Daarnaast is het bedrijf actief in de energiesector voor het plaatsen van centrales, power plants, gasturbines en generatoren. Van Harten biedt totaaloplossingen inclusief engineering, montage, transport en installatie.

De Actros heeft een voorloopas en onder de Giga Space cabine huist de zestien liter motor, de grootste die Daimler heeft, met turbocompound. Die voorziening zorgt al bij lage toeren voor een groot koppel. In de variant voor Van Harten levert deze motor 580 pk. De truck heeft een hefbare 7,5 tons voorloopas en een acht tons vooras. 

De keuze viel op de Actros vanwege de uitstraling en de positieve geluiden die Van Harten hoorde over dit type van Mercedes-Benz. De nieuwe Actros presteert nu al beter dan de overige trucks in het wagenpark en dat pleit voor meer Mercedes trucks in de vloot voor de toekomst.

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
29-10-2026
Traton proto 5

Word dit de nieuwe Scania- MAN cabine?

Tijdens de IAA Transportation werden zowel bij Scania als bij MAN nieuwe modellen gepresenteerd. Beide voortbordurend…
Nieuws
29-10-2026
28541-MKR Bullbar BIGtruck

OM: Voorlopige stop handhaving bullbars

In de soap rond de bullbar is het volgende hoofdstuk aangebroken. Het Openbaar Ministerie heeft officieel bekend…
Nieuws
29-10-2026
BIGtruck Scania V8 Van der Mark

Twee Scania R590 bakwagens voor Van der Mark

De vloot van Patrick van der Mark Transport uit Beuningen is versterkt met twee nieuwe Scania R590 B6x2*4NB…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.