Nieuws
17-03-2016 | Door Iep van der Meer

Eén van de leuke kleine nieuwtjes in Hardenberg betreft deze ratel van Loadlok. Het aardige is dat je de spanband halverwege in kunt steken in de half open ratel.

Dat betekent dus dat je niet met je koude vingers staat te pielen om zo'n raffelig uiteinde door het gleufje te steken. Je klapt gewoon de ratel open en je legt de spanband er zo in.

We zagen ze ooit eerder in Australië maar nu dus ook in Europa verkrijgbaar. Eigenlijk vraagt de uitleg om een filmpje maar die mogelijkheid deed zich niet voor. Wellicht dat we daar binnenkort nog eens op terug komen. In ieder geval vonden wij het een hele slimme noviteit van Loadlok waar je veel gemak van kunt hebben.

 

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
08-04-2025
Kübler Spedition MAN Scheuerle  (4)

TII Scheuerle STB 320 voor Kübler Spedition

Het Duitse Kübler Spedition is gespecialiseerd in het echte zware werk. Nieuw in de vloot is een indrukwekkende…
Nieuws
08-04-2025
Actros L Rytter Danmark

Deense Actros L ProCabin met grille

Deense Actros L ProCabin met grille
Nieuws
08-04-2025
JGT FH Aero Electric (2)

Elektrische Volvo FH met ADR AT-goedkeuring voor JGT

De Jong-Grauss Transport (JGT) uit Hoogvliet heeft een bijzondere primeur. De specialist in containertransport…
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.