Storm in Texas maakt gehakt van vrachtwagens

Nieuws
17-03-2025 | Door Maarten van der Westen

Tijdens een recente storm in Texas hadden vrachtwagens op de I-40 geen enkele kans. De ene na de andere vrachtwagen belandde op zijn kant.

“Daar gaat er eentje”, zegt storm chaser Blake Brown verbazend rustig terwijl hij staat te filmen langs de I-40 bij Amarillo in Texas. “Daar gaat er nog één.” In zijn video, op het kanaal Live Storm Media, worden vrachtwagens omver geblazen alsof het niks is. Sommige trailers worden in zijn geheel opgetild, alvorens terug op het asfalt gekwakt te worden. Een zandstorm gecombineerd met orkaanwinden zorgden voor chaos op de snelwegen.

Winden tot 160 kilometer per uur, gecombineerd met zeer slecht zicht, zorgde voor unieke omstandigheden. Terwijl op de I-40 de ene na de andere vrachtwagen kantelde, klapten op de nabijgeleden I-27 38 voertuigen op elkaar. “Erger dan dit heb ik nog niet gezien”, vertelt agent Cindy Barkley van de Texas Department of Public Safety. “We konden pas zien hoe groot de schade was toen het zand was neergedaald.”

Bekijk hier de video:

Foto’s via Youtube / Live Storm Media

Gerelateerde nieuwsberichten

Nieuws
19-08-2026
Kodiak 2 (960 x 640)

Deze enorme Chevy is een beroemdheid (en te koop)

Diverse bekende figuren in de auto-scene zijn eigenaar geweest van deze Chevrolet Kodiak uit 1986
Nieuws
03-08-2026
Revoy 1 (960 x 620)

Deze uitvinding maakt van elke vrachtwagen een hybride

Dankzij de dolly met een elektrische aandrijving van Revoy bespaart een dieseltruck wel tot 85 procent…
Nieuws
16-06-2026
Bridge-Site-Progress-Photo-33 (960 x 639)

Nieuwe brug tussen Canada en USA nog altijd niet open

Nog altijd moeten vrachtwagens flink omrijden, waarschijnlijk omdat president Trump de opening tegenhoudt
BIGtruck online magazine is een onderdeel van Transwebgroup Coöperatief U.A.